BRANŻE
ID:237229

Asystent pośrednika

Firma: Broker House Nieruchomości

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. opolskie, Opole

Data publikacji: 2017-12-04

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

PRACA DODATKOWA DLA STUDENTÓW!

ASYSTENT AGENTA NIERUCHOMOŚCI

Skutecznie pomagamy sprzedawać i kupować nieruchomości. Oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów, gwarantując im bezpieczeństwo prawne i finansowe związane z nabyciem lub sprzedażą prawa własności do nieruchomości.

Zajmujemy się całościową obsługą transakcji na rynku nieruchomości. Przeprowadzamy kompleksowe działania marketingowe zmierzające do skojarzenia stron  transakcji, kompletujemy niezbędną dokumentację oraz przeprowadzamy analizę stanu prawnego nieruchomości, pomagamy w przygotowaniu umowy przedwstępnej oraz przyrzeczonej sprzedaży nieruchomości. Stronie kupującej pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Jesteśmy przez cały czas z naszymi klientami służąc im zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Naszą misją jest pełne zadowolenie naszych klientów, co zapewnia nam zdobyte doświadczenie, wysoka etyka i kultura osobista naszych przedstawicieli.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie danych osobowych Dz.U.nr133,poz.883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy poufność.

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie telefoniczne klientów oferujących sprzedaż lub wynajem własnych nieruchomości. Umawianie spotkań dla pracowników biura z właścicielami oferowanych nieruchomości. Posiadamy szeroką bazę klientów oferujących sprzedaż, z którymi należy się skontaktować w celu zaproponowania współpracy i umówienia spotkania z pracownikiem biura. Praca dziennie 3-4godziny.

Wymagania:

·         Dyspozycyjność,

·         wysokiego poziomu kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych,

·         poprawnej dykcji,

·         umiejętności komunikacyjne pozwalające na prowadzenie dialogu,

·         determinacji w realizacji celów,

·         umiejętność słuchania.