BRANŻE
ID:226035

REFERENT DZIAŁU ROZLICZEŃ

Numer referencyjny: RDR/0714/2016/OPO

Opis firmy:

ALMA MARKET S.A. to notowana na giełdzie spółka posiadająca sieć delikatesów, oferujących między innymi produkty segmentu superpremium.

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy w Delikatesach ALMA na stanowisko:

Nr ref.: RDR/0714/2016/OPO
Miejsce pracy: Opole
Adres: Opole, Galeria Solaris

Oczekujemy:
•    doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
•    znajomości procedur i zasad rozliczania gospodarki magazynowej
•    aktualnej książeczki SANEPID,
•    odpowiedzialności, rzetelności i staranności.

Oferujemy:

•    atrakcyjną pracę w młodym, dynamicznym zespole,
•    system szkoleń,
•    motywacyjny system wynagrodzeń,
•    możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Gwarantujemy umowę o pracę w dowolnym wymiarze etatu. Osobom uczącym się, zapewniamy dogodne godziny pracy.