BRANŻE
ID:215791

Wypłata w każdy piątek

Opis firmy:

Call Center Inter Galactica - outsourcing usług call i contact center. Nasz zespół to ponad 100 specjalistów, 200 managerów i ponad 3500 konsultantów. Liczby mówią same za siebie - jesteśmy największym Contact Center w Europie Środkowo-Wschodniej. Chcesz do nas dołączyć?

Opis stanowiska:

# telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi
# udział w różnych projektach sprzedażowych
# dbałość o pozytywną komunikację z Klientami
# informowanie o bieżących ofertach i promocjach

Oczekujemy:

Chcemy pracować z ludźmi, którzy są ambitni, kreatywni, otwarci na dialog i nowe wyzwania. Cenimy zaangażowanie, lojalność i determinację w dążeniu do celów. Wspieramy ciekawe osobowości, odwagę i własny pomysł na siebie.

Oferujemy:

# wypłatę w każdy piątek lub co miesiąc - Ty decydujesz

# gwarantowaną stawkę - 10 zł brutto za każdą godzinę
# premie i prowizje za swoje sukcesy.

# profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów

# zupełnie nowe, innowacyjne ścieżki rozwoju i awansowania

# opiekę medyczną LUX MED - za darmo

# extra korzyści - dostęp do karty sportowej, rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce dwa razy w tygodniu, konkursy, strefa relaksu w oddziale

# możliwość łączenia pracy ze studiami

# pracę w centrum Opola

# możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem