Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Giełda Pracy i Przedsiębiorczości

Kiedy2014-05-13 godzina 10:00
GdzieStudenckie Centrum Kultury
Opole
Giełda Pracy i Przedsiębiorczości

Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego już po raz V organizuje Giełdę Pracy i Przedsiębiorczości.

W tym roku Giełda odbędzie się 13 maja, w godz. 10:00 – 14:00 w Studenckim Centrum Kultury w Sali Widowiskowej (Opole, ul. Katowicka 95).

Celem Giełdy jest prezentacja aktualnych ofert pracy, praktyk i staży. W trakcie Giełdy Pracodawcy będą mieli okazję spotkać się ze studentami i absolwentami, którzy są zainteresowani pracą w ich firmie. A studenci i absolwenci będą mogli zapoznać się ze specyfiką pracy w firmie oraz skonsultować swoje doświadczenie i umiejętności z oczekiwaniami pracodawców.

W poprzednich edycjach Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony firm, studentów, mieszkańców Opola oraz lokalnych mediów.

Więcej informacji o Giełdzie znajdą Państwo na stronie: www.kariera.uni.opole.pl (zakładka V Giełda Pracy i Przedsiębiorczości).

Patronatem honorowym Giełdę objęli: JM Rektor Uniwersytetu Opolskiego, Prezydent Miasta Opola oraz Wojewoda Opolski.

ip

 
BLOK PROMOWANY
Masz cerę zanieczyszczoną i skłonną do przetłuszczania?Weź udział w konkursie i wypróbuj serię oczyszczanie liście manuka.
Niezbędnik studenta
 
BLOK PROMOWANY
Szkoła Trenerów Rozwoju OsobistegoSzkoła Coachingu Wrocław prowadzi rekrutację na aktualny rok akademicki. W programie szkoły znajdują się m.in. przedmioty: podstawy coachingu, zarządzanie czasem, psychologia komunikacji i negocjacji, zarządzanie talentami, techniki medytacyjne.
FB dlaMaturzysty.pl reklama