zmień miasto

Empik School Opole, OpoleNajwiększa, najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. Skuteczność w nauczaniu.

Nasze metody

Pełna nazwa metody INSELL to Interactional Sequential Language Learning. „Interactional” odnosi się do najważniejszej cechy metody, jaką jest dobrze zaplanowana interakcja (czyli mówienie, rozmawianie, reagowanie w języku obcym) na zajęciach. Duża ilość dobrze przeprowadzonej interakcji między słuchaczami jest tym, co wyróżnia empik school na rynku.

W naszej szkole językowej będziesz mówić i myśleć w języku obcym już od pierwszych zajęć. Nauka języków obcych, poprzez aktywne „działanie” angażuje słuchaczy i ma na celu doskonalenie nie tylko biernej, ale przede wszystkim czynnej znajomości języka.

Dzięki ćwiczeniom i grom interakcyjnym szybko nabierzesz odwagi do eksperymentowania z językiem obcym, a także zyskasz większą tolerancję w stosunku do popełnianych błędów językowych.                 Jak dowodzą badania lingwistyczne – błędy są naturalnym etapem rozwoju umiejętności językowych, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Drugim, ważnym elementem metody INSELL jest sekwencyjność, która odnosi się do sposobu organizacji (wprowadzania i realizowania) materiału na kursie językowym. Materiał wprowadzamy w starannie zaplanowanej, logicznej kolejności, stopniując jego poziom trudności oraz mając na uwadze różne style nauki języków obcych preferowane przez naszych słuchaczy (wzrokowcy, słuchowcy, kinestetycy). Rezultatem takich działań jest konsekwentne przygotowywanie Cię do samodzielnego posługiwania się językiem obcym. Dodatkowo możesz brać udział w częstych powtórkach, jakże ważnych w nauce języka obcego, nawet ich nie zauważając. W tym celu stosujemy przede wszystkim sylabusy spiralne, które umożliwiają powtarzanie materiału w naturalny sposób , nie wymagając od ciebie specjalnego wysiłku. Dzięki temu, utrwalasz nabyty materiał nawet tego nie zauważając. Od naszych słuchaczy wymagamy odrabiania pracy domowej - zadamy Ci jednak takie ćwiczenia, które sprawią satysfakcję, a tym samym zmotywują do ich wykonania.   

Podsumowując – metoda INSELL to interakcyjne (oparte na mówieniu), sekwencyjne (materiał wprowadzamy w określonej kolejności) uczenie się języka. Nasza autorska metoda nauczania jest idealna dla osób, które chcą nauczyć komunikować się w języku obcym, są aktywne, lubią rozmawiać z ludźmi i czuć się z nimi dobrze. Jeśli należysz do osób raczej cichych, zamkniętych – pomożemy Ci przełamać barierę w mówieniu, ośmielimy do podjęcia rozmowy z osobą obcojęzyczną. Mamy też świetne rozwiązanie na naukę języków obcych dla dzieci, które najbardziej efektywnie uczą się poprzez zabawę, gry, ruch fizyczny, muzykę, wzmacniając naturalną, dziecięcą motywację do poznawania świata.

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły językowe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama