logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Opole

Jesteś tutaj:
 
Logo

Marco
O firmie

Firma marco opole obuwie buty na opolskim rynku istnieje już 19 lat. Dziś pod szyldem marco opole obuwie buty działają 4 ekskluzywne salony obuwia damskiego i męskiego, odzieży męskiej oraz bagażu podróżnego światowej firmy SAMSONITE.

Dla klientów opolskich sklepów marco opole obuwie buty oznacza miejsca, w których można zrobić naprawdę udane zakupy. Nowoczesne estetycznie urządzone wnętrza, szeroka oferta znakomitego obuwia, a nade wszystko profesjonalna obsługa, doskonale znająca zawodowe arkana sprawia, że klienci wychodzą od nas zadowoleni.

Klient marco opole obuwie buty nie jest określony według wieku osoby, statusu społecznego, czy też siły nabywczej, a raczej na podstawie sposobu myślenia i podejścia do życia. Jest osobą ceniącą dobrą obsługę i jakość.
Naszym największym sukcesem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery, w której nie tylko kupuje się towar, ale miło spędza czas.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zostaliśmy wyróżnieni zaproszeniem do międzynarodowej organizacji Garant-Schuh+Mode, która zrzesza najsolidniejsze firmy handlowe branży obuwniczej w Europie.

Wiemy, że ludzie pragną otaczać się rzeczami wysokiej jakości, dlatego staramy się, aby stylistyka jak i wykonania produktów z naszej oferty były na jak najwyższym poziomie. Zapraszając do naszych sklepów, jesteśmy stale otwarci na sugestie naszych klientów, które pozwolą nam, aby nasze usługi i oferta były bogatsze i uwzględniały wszystkie potrzeby.

marco opole obuwie buty zawsze stara się żyć problemami swoich klientów ale także i ich pragnieniami. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli się cieszyć czasem spędzonym w naszych sklepach. W związku z tym naszymi partnerami handlowymi są najlepsze firmy na rynku nie tylko europejskim, ale i światowym. W sklepie w MARCO Rynek oferujemy obuwie m.in.: ECCO, PIKOLINOS, CLARKS, TOMMY HILFIGER, TIMBERLAND natomiast na ulicy Ozimskiej stworzyliśmy dla Państwa Salon GINO ROSSI ze stoiskiem firmowym wysokiej klasy bagażu podróżnego SAMSONITE.

Wierzymy, że spełniamy Państwa oczekiwania. Staramy się na światowych targach w Dusseldorfie i Mediolanie śledzić modę i dopasować do gustów naszego klienta. Uwzględniamy uwagi na temat jakości proponowanej przez nas oferty jak również staramy się rozumieć jego problemy i obawy, dlatego, jak co roku, uświadamiamy mu jego konsumenckie prawa i przywileje - zakładka PORADY.

Z dumą pragniemy poinformować, że marco opole obuwie buty rozszerzyło zakres swoich usług. Pomagamy organizować wyprawy wędkarskie do Norwegii dla całych rodzin! Dotyczy to głównie wysp Froya i Hitra w okolicach Trondheim. Główną bazą pobytową jest Steinsjo Kvenvaer na Hitrze. Jesteśmy również przedstawicielem norweskiego operatora turystyki wędkarskiej HITRA TURISTSERVICE As. Chętnych zapraszamy! Gwarantujemy świetną zabawę i codziennie świeża rybę, która każdy może złowić sam! Szczegóły wraz ze zdjęciami w zakładce PO PRACY.

Sądzę,że to, co buduje nasz szacunek u klientów, to nie tylko dobrej jakości towar, ale i wysoki poziom obsługi. "Tak obsługuj innych jak sam chciałbyś być obsłużony"- wpojono mi tę zasadę w Szwecji i do tej pory staramy się aby była pierwszym handlowym przykazaniem personelu marco opole obuwie buty. Uprzejmość, fachowość i życzliwość-to właśnie marco opole obuwie buty. Na tym budujemy partnerskie stosunki z klientami. Zapraszamy do sklepów marco opole obuwie buty. Zapewniamy, że z każdą nową kartką kalendarza będziemy dokładali starań, aby nasze usługi i oferta była bogatsza i pełniejsza.
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama