logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Opole

Jesteś tutaj:
 

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w Opolu
Opinie (7)

Średnia ocena 2.29/5
 
 
 
 
 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
 • Nauka w JańskimOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Obecnie kończę studia na tej uczelni i jestem zadowolony. To prawda, wykładowcy bywają różni, znacząca większość wykłada na renomowanych uczelniach. Sam z ciekawości pytałem ich czy widzą różnicę w poziomie nauczania na Jańskim i na UW. Odpowiedź była taka sama. Nie widzą różnicy. Ten kto chce się uczyć to się uczy.

  Robert, 2015-04-20, 13:43:18
 • Ask for HelpOcena 5/5
   
   
   
   
   

  czy mogłby mi ktos napisac jakie były przedmioty na podyplomowce?

  pola wrotka, 2015-01-01, 22:15:16
 • pieniądze wyrzucone w błotoOcena 1/5
   
   
   
   
   

  najgorszy wybór w moim życiu. studiowałam podyplomowo. większość zajęć była skrócona albo się nie odbyła. promotorka kompletnie nas olała i ani razu się nie pojawiła na zajęciach. zajęcia zazwyczaj zaczynały się tekstem "to co byście państwo chcieli wiedzieć" - a mieliśmy tylko jeden blok w całym semestrze. prowadzący byli kompletnie nieprzygotowani, byle odbębnić - wyjątek może z 3 wykładowców. w sekretariacie zawsze wielka łaska, a jak się zbliżał termin płatności to wysyłali już maile z pogróżkami. wyrzucone 2000 PLN w błoto. z takim papierkiem to ewentualnie do toalety można iść, bo aż wstyd się przyznać, że się tam "studiowało".

  Margo83, 2013-06-17, 22:06:19
 • idźcie tam jeżeli chcecie zapłacic tylko za papierek...Ocena 1/5
   
   
   
   
   

  ...bo nic poza tym "uczelania" nie oferuje. Robiłam tam podyplomówkę i żałuję kżzdej jednej wydanej złotówki. Zajęcia to czysta improwizacja (chociaż może na 10 wykładowców 3 rzeczywiście było przygotowanych do zajęć). Jeżeli wykładowca, którego widzi się na zajęciach pierwszy i ostatni raz zaczyna zajęcia od pytania "to czego chcecie się ode mnie dowiedzieć?", inny w ogóle nie przychodzi, a inny stwierdza z rozbrajającą szczerością, że 5 minut temu dowiedział się, że ma z nami zastępstwo i jest w ogóle nie przygotowany... nie chcąc wchodzić w szczegóły to naprawdę tylko czubek góry lodowej. A dziekanat? Na argument, że nie realizujemy tego co mamy w sylabusach pyta "o co nam chodzi, przecież i tak dostaniemy papierek o z=ukończonych studiach?!"

  studentka juz nigdy janskiego, 2013-06-04, 20:09:05
 • to nie studia - to masakra !Ocena 1/5
   
   
   
   
   

  Miałam wątpliwą przyjemność robić w tej psedu szkole studia podyplomowe. To, co się tam działo przerosło moje oczekiwania. Plan zajęć mówił jedno, wykładowa zupełnie coś innego. Teksty "to co my dzisiaj w ogóle mamy robić" padały nadzwyczaj ciężko. Poza paroma wyjątkowa, wykładowcy przychodzili na zajęcia kompletnie nieprzygotowani albo przygotowani z tematu, który im odpowiadał, a nie z tego, co było w planie zajęć.

  była studenkta, 2013-06-04, 20:06:42
 • Śmiech na sali !Ocena 2/5
   
   
   
   
   

  Studiowałem tam 3,5 roku i prawda jest taka, że z pojedynczymi wyjątkami wykładowcy mają gdzieś co sie dzieje. Jeden Pan Dr nie pokazał się przez 2 lata na uczelni mimo, że mieliśmy z nim zajęcia. Mieliśmy z nim np. zajęcia na 8 do 17 i ... siedzieliśmy i czekaliśmy do 13-14 bo " miał zaraz być " a mieszka 30 km od Opola i nie przyjechał ! Po 2 latach zrobił nam potężny egzamin, którego nikt nie zdał ale, że frekwencja była duża to zaliczył nam go. Po prostu uczelnia schodzi na psy ! Jeśli chodzi o pomoc studentowi to przez ponad pół roku nie mogłem się doprosić maila do innego wykładowcy bo miałem, do niego sprawę. Jeśli chodzi o opłaty to jak zbliżał się 10-ty każdego miesiąca to już były monity informujące o karze !

  były student, 2012-09-26, 08:17:57
 • nigdy więcej!!!!!!!!!!!Ocena 1/5
   
   
   
   
   

  Studia podyplomowe to farsa!!! zajęcia raczej teatralne-sztuka improwizacji.Wciąż zmieniany plan zajęć, kadra- odbębnić swoje i wziąć kasę (poza wyjątakami)

  jack, 2012-06-19, 16:44:00


Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama