Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Katowicka 55
Tel:+48774022102
Miasto:Opole

Cina Club - dodaj opinię

Opole

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Misiek
2018-06-21
Nie polecam tego clubu

Club w sam sobie nie jest cale zly ale co za ludzie tam pracują to same chamstwo ochrona tacy przymuleni nie wiedzą co to zabawa co drugi to większy cham nie zle musieli byc bo sterydach co im kazą tam brac

Martka
2012-04-28
NIE POLECAM!

Będąc na tej dyskotece pierwszy raz spotkałam się z takim chamstwem. Ochroniarz zaczął mną szarpać wyzywać mnie od ''szma*t'' tylko dlatego bo powiedziałam coś co mu nie odpowiadało. Zaczął mi grozić ,,że zaraz dostanę w zęby'' jak tak w ogóle można. Facet o takiej budowie szarpie dziewczyną i ją wyzywa. Po prostu to niedorzeczne! Byłam w wielu klubach ale pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Właściciel nic z tym nie zrobił tylko wzruszył ramionami. Nie polecam. A zwłaszcza dziewczyną, jeżeli chcecie mieć wszystkie zęby to lepiej tam nie chodźcie bo ochrona która powinna jak sama nazwa wskazuje chronić to sami damscy bokserzy !

Malina
2012-04-28
TRAGEDIA

Dziwi mnie to że ten śmieszny klubik jest niby dla studentów skoro biega tam pełno osób które nie ukończył 18stego roku życia. Muzyka nie jest zbyt dobra. Mało miejsca. Wszędzie brudno. Pełno pijanych ( i nie tylko pijanych ) ludzi... Po prostu brak słów. Właściciel jest nieodpowiedzialny. Zdecydowanie bardziej polecam Drake :)

Niedobra
2012-04-28
Klub BEZ KULTURY!

To najgorszy klub w jakim byłam. Nie miła atmosfera już przy samym wejściu. Pełno 15-letnich dzieci.Ochroniarze są bezczelni. Właścicielowi najwidoczniej nie zależy na opinii, że do tego czasu nic z tym nie zrobił. Zdecydowanie NIE POLECAM tego miejsca.

Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama