Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Rockowe Kobiety: Agnieszka Chylińska, Kasia Kowalska

Kiedy2017-04-29 godzina 19:30
Za ile79zł, 89zł, 99zł, 119zł
GdzieAmfiteatr Opolski
Opole

Rockowe Kobiety


Agnieszka Chylińska, Kasia Kowalska


Agnieszka Chylińska wraca na pierwsze miejsce OLsS!

"Forever Child" Platynową Płytą!


Wydana bez zapowiedzi i bez singli przed premierą krążka płyta Agnieszki Chylińskiej 'Forever Child' w najnowszym notowaniu OLiS powróciła na pierwsze miejsce, co oznacza że jest najczęściej kupowaną płytą w Polsce. Ponadto album uzyskał status 'platynowej płyty'. Wręczenie tego wyróżnienia jest zaplanowane na 4 grudnia podczas koncertu w Krakowie.

Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września i zaskoczył wszystkich słuchaczy. W dniu premiery albumu opublikowany został również teledysk do utworu ”Królowa Łez„, który na oficjalnym kanale YouTube Agnieszki Chylińskiej został obejrzany już ponad 13 milionów razy: https://www.youtube.com/watch?v=IrH_7r53EKY. Singiel ten jest najpopularniejszym polskim utworem granym przez rozgłośnie radiowe.

Agnieszka Chylińska - Królowa Łez

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. 'Forever Child' to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: 'nigdy taka sama'. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować 'pod jednym dachem' rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

'Forever Child' to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu 'nigdy taką samą'.

Wystartowała przedsprzedaż winylowej edycji płyty, którą można zamawiać pod adresem: https://wmg.lnk.to/ForeverChildWinyl

Wraz z premierą płyty, ruszyła również trasa koncertowa Forever Child, na którą wyprzedane zostały wszystkie bilety w rekordowo szybkim czasie.


Kasia Kowalska

Wokalistka , kompozytorka, autorka tekstów! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych  i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej! Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym : Fryderyki, Super Jedynki, MTV European Music Awards oraz ponad MILION sprzedanych płyt!

Każdy jej album pokrył się kilkakrotną platyną! Autorka wielu przebojów: „Prowadź mnie”, „A to co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź”, „Antidotum”, „To co dobre”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”.

Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat! Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w Jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: Jej codzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje! Po 8 latach przerwy KASIA KOWALSKA wraca na scenę singlem „AYA”, który zapowiada jej nowy album (PREMIETA: Początek 2017 roku). Teledysk Kasi Kowalskiej do piosenki „Aya” zajął pierwsze miejsce w polskim plebiscycie do konkursu OGAE Video Contest 2016.

Teraz oceni go Europa – finał imprezy odbędzie się w Lüneburg w Niemczech.

ZAPRASZAMY NA KONCERTY PEŁNE PRZEBOJÓW, MAGII I NIESAMOWITEJ ENERGII !!!

JEDYNY TAKI KONCERT W POLSCE – PIERWSZY PLENER W 2017 ROKU

ZAPRASZAMY !!!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Amfiteatr Opolski, Piastowska 14, Opole

Facebook: https://www.facebook.com/events/105920006561872/

Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiejsce
2018-06-03Polska Noc Kabaretowa 2017 - RadomAmfiteatr, Parkowa 1, Radom
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama