BRANŻE
ID:242001

Kasjer/Sprzedawca

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kasjer / Sprzedawca

 miejsce pracy:  Opole, Rynek 21

Obowiązki:
  • Wszystkie związane ze stanowiskiem kasjer / sprzedawca
  • Dbałość o ekspozycje i jakość oferowanych produktów
  • Miła i sympatyczna obsługa klienta
  • Wydawanie produktów
  • Dbanie o czystość miejsca pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie w gastronomii (to nie jest warunek konieczny)
  • Podstawowa umiejętność obsługi programu sprzedażowego lub kasy fiskalnej
  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna, lub gotowość wyrobienia
  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia

Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się, polskiej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy (2,4, 8 lub więcej) dopasowane do Waszych zajęć, możliwa praca np. tylko w weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie 14 zł na rękę na godzinę + premia (1-2 zł dodatkowo do godziny)
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu