BRANŻE
ID:243226

Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

Opis firmy:

Wykorzystaj swój potencjał i rozpocznij karierę z nami!

Jeżeli masz doświadczenie sprzedażowe, jesteś kreatywny, lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na Twoją aplikację. Nauczymy Cię rekrutować pracowników, poznasz specyfikę pracy za granicą, nawiążesz cenne relacje z firmami międzynarodowymi i staniesz się częścią naszej firmy.  Wymagamy ciężkiej pracy, ale doceniamy talenty i dajemy możliwość rozwoju oraz podróży zagranicznych.

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Realizację procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników, sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych w systemie CRM;
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych;
  • Publikację ogłoszeń,
  • Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi;
  • Koordynowanie spraw związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy.

Idealny kandydat posiada:
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz ustawy o pracy tymczasowej;
  • Umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, swobodę w nawiązywaniu kontaktów;
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Co otrzymasz od nas:
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji;
  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.