BRANŻE
ID:253270

Obsługa Klienta z językiem niemieckim

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Obsługa Klienta z językiem niemieckim Twoje zadania:

kontakt z klientami,
utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientem.

Nasze oczekiwania:

znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1,
znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
umiejętność obsługi pakietu MS Office,
komunikatywność,
umiejętność pracy z ludźmi,
wysoka kultura osobista,
silna orientacja na klienta i umiejętność budowania relacji.

Oferujemy dla Ciebie:

atrakcyjną stawkę godzinową i premie za realizowane zadania,
okresowe premie za polecenia znajomych - tym samym możliwość współpracy ze znajomymi,
pracę od poniedziałku do piątku, z możliwością dostosowania grafiku,
profesjonalny pakiet szkoleniowy przed rozpoczęciem współpracy,
pomoc oraz wsparcie doświadczonych trenerów projektu i ciągłe wsparcie przełożonego,
rozwój zawodowy - możliwość awansu wewnętrznego w różnych obszarach biznesowych lub działach wsparcia,
swobodny dress code i świetną atmosferę!

Uwaga! Miejsce wykonywania obowiązków - Wrocław, po okresie wdrożeniowym ewetualne przejście na tryb zdalny

Miejsce:Opole