BRANŻE
ID:241361

Praca w nowoczesnej pralni w Utrecht

Opis firmy:

Wykorzystaj swój potencjał i rozpocznij karierę z nami!

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Rekrutacji Międzynarodowej

Opis stanowiska:

Kogo szukamy?

Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:
  • Posiadających doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży,
  • Samodzielnych i dobrze zorganizowanych, nastawionych na realizację założonych celów,
  • Zdeterminowanych do zdobywania nowej wiedzy,
  • Swobodnie komunikujących się w języku angielskim lub niemieckim.
Będziesz odpowiedzialny za:

Zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym :
  • Pozyskiwanie kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych,
  • Realizację zleconych projektów rekrutacyjnych,
  • Prowadzenie rejestracji oraz organizacji wyjazdu pracowników,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pracownikami firmy i klientami zagranicznymi.
Co zyskasz?

Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia plus premie,
  • Wybór benefitów w obrębie pakietu kafeteryjnego,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość dołączenia do zespołu składającego się z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii.
Nie musisz mieć doświadczenia z zakresu rekrutacji i selekcji - WSZYSTKIEGO NAUCZYMY CIĘ SAMI.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Dane kontaktowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Obowiązek informacyjny
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp.
z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Chcemy też Ciebie zapewnić, że Twoja zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: mojedane@ottoworkforce.pl , w siedzibie spółki lub Oddziale. Dane kontaktowe znajdują się na stronie www.ottoworkforce.pl Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność  z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
Za wyraźną Twoją zgodą możemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej, na podany przez Ciebie adres e-mail oraz numer telefonu.

Twoje dane możemy udostępniać tylko wtedy kiedy wyrazisz na to zgodę lub podmiotom uprawnionym, o ile zaistnieje taka konieczność. Ponadto dostęp do Twoich danych będą mieć nasi pracownicy, dla których jest to niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków oraz podwykonawcy czyli podmioty, z których korzystamy przy przetwarzaniu Twoich danych tj. firmy IT, firmy księgowe, agencje marketingowe, kancelarie prawne oraz innym niezależnym odbiorcom np. partnerom handlowym.

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Twoje dane takie jak imię i nazwisko oraz adres e-mail, które przetwarzamy dla potrzeb marketingu bezpośredniego naszych produktów i usługi będziemy przechowywać do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania. W tym celu powinieneś cofnąć swoją zgodę. W innym przypadku my możemy zadecydować o zakończeniu przetwarzania tych danych, jeśli ustalimy, że otrzymane od Ciebie zgody zdezaktualizowały się.

Chcemy żebyś wiedział, iż przysługuje Tobie prawo:
dostępu do danych oraz otrzymanie ich kopii;
do sprostowania (poprawiania) danych;
do usunięcia danych - jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstawie do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane możesz żądać, abyśmy je usunęli;
ograniczenia przetwarzania danych - możesz żądasz, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie, lub nie chcesz, żebyśmy je usunęli bo są Ci potrzebne di ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, lub na czas wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych;
do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa - zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu;
do przenoszenia danych - masz prawo otrzymać od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego, np. CSV, dane osobowe Ciebie dotyczące, które nam dostarczyłeś na podstawie Twojej zgody. Możesz też zlecić nam przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi;
wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do organu nadzoru z siedzibą przy ul. Stawki 2                    w Warszawie.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz na naszej stronie pod adresem www.ottoworkforce.pl .
W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adresem e-mail mojedane@ottoworkforce.pl.

Pamiętaj, że przed realizacją Twoich uprawnień będziemy się musieli upewnić, że Ty to dokładnie ta osoba, która nam dostarczyła wszystkie dane, czyli odpowiednio Cię zidentyfikujemy.

Twoje dane niezbędne do prowadzenia procesu rekrutacji mogą być udostępnione innym Spółkom z Grupy Kapitałowej OTTO. Przez Grupę OTTO rozumie się spółki:
·    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kobierzycach przy ul. Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce,
·    OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Kobierzycach przy ul. Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce,
·    OTTO Work Force International Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku ul. Legionowa 28/3, 15-281 Białystok,
·    OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. 1 maja 3-5, 45-068 Opole,
·    OTTO Work Force Services Sp. z o.o. z siedzibą w