BRANŻE
ID:240272

Praca w restauracji KFC Karolinka

Firma: AmRest Sp. z o.o.

Stanowisko: Pomocnik Restauracji

Miejsce pracy: woj. opolskie, Opole

Data publikacji: 2018-05-15

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 14 do 15 PLN brutto na godzinę

Opis firmy:

Restauracje KFC są częścią firmy AmRest – operatora takich marek jak Pizza Hut, Burger King, Starbucks w wielu krajach w Europie, jak również w Rosji czy Chinach

Opis stanowiska:

U NAS MOŻESZ ZAROBIĆ OD 2200pln
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA – WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

Oferujemy:
1. Umowa o pracę lub umowa zlecenie – Ty decydujesz
2. Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
3. Posiłek pracowniczy
4. Atrakcyjny system premiowy
5. Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach
6. Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową
7. Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.

Dołącz do nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub zgłoś się osobiście do restauracji KFC KAROLINKA Opole
Możesz również odwiedzić naszą stronę www.praca.kfc.pl