BRANŻE
ID:244728

Rekruter

Firma: Club Silesius Katarzyna Szajca

Miejsce pracy: woj. opolskie, Opole

Data publikacji: 2019-01-11

Branża: Doradztwo personalne

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 3000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Pracownik biurowy/rekruter z biegłą znajomością j. niemieckiego. Club Silesius to działająca od 2000 roku licencjonowana Agencja Pracy w zakresie pośrednictwa do pracy w Niemczech i Austrii nr certyfikatu 12098. Ponad 19 letnie doświadczenie w rekrutacji , współpraca z renomowanymi pracodawcami zagranicznymi oraz duży wybór ofert pracy pozwala nam cieszyć się na rynku krajowym jak i zagranicznym mianem eksperta w zakresie rekrutacji pracowników na rynki niemieckojęzyczne.

Opis stanowiska:

REKRUTER z biegłą znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Opole

Wymiar czasu pracy : pełny etat (pon.–pt. 8:00-16:00)

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na zlecenie niemieckojęzycznych klientów,
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń,
  • pozyskiwanie, selekcję kandydatów, rozbudowę bazy kandydatów,
  • codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z zagranicznymi pracodawcami,
  • tłumaczenia w jęz. niemieckim.

Oczekujemy:

Chętnie powitamy Cię w naszym zespole jeśli:
  • biegle posługujesz się językiem niemieckim w piśmie i w mowie (B2-C1),
  • bardzo dobrze znasz środowisko MS Office,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • potrafisz doskonałe zarządzać czasem (dynamiczne tempo pracy),
  • rzetelnie i wytrwale wypełniasz powierzone obowiązki,
  • lubisz prowadzić rozmowy telefoniczne i kontakt z ludźmi,
  • doświadczenie w projektach rekrutacyjnych mile widziane

Oferujemy:

Ze swojej strony gwarantujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ścisłą współpracę z zespołem niemieckich i austriackich dysponentów,
  • jasno określony przebieg pracy i obowiązków,
  • możliwość praktycznego poznania wielu aspektów HR realizowanego na zlecenie zagranicznych pracodawców
  • szkolenia pracownicze
oraz pyszną kawę

Dane kontaktowe:

CV w języku polskim i niemieckim prosimy kierować na adres mailowy praca@csopole.pl; tel. 600875905