BRANŻE
ID:247089

Sales Manager – praca dodatkowa, wysoka prowizja!

Opis firmy:

Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJ

Firma Efektywniej istnieje od 2012 roku. W tym czasie zespół inżynierów wykonał ponad 450 audytów energetycznych w tym ponad 150 audytów w zakładach przemysłowych.

Misją Efektywniej jest działalność prowadząca do efektywnego gospodarowania energią, podnoszenie świadomości i zaszczepienie dobrych praktyk i rozwiązań w przedsiębiorstwach. Wykonujemy audyty energetyczne w przemyśle, audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji oraz na potrzeby wszelkich dofinansowań ze środków z UE lub środków krajowych.

www.efektywniej.pl

Opis stanowiska:

  • szukasz dodatkowej pracy
  • szukasz dodatkowych zarobków
  • znasz techniki sprzedaży i prezentacji handlowych
  • potrafisz samodzielnie organizować swój czas pracy
  • posiadasz samochód

Sales Manager będzie odpowiedzialny za :
  • kontakt z klientami
  • przedstawienie oferty bezpłatnych audytów energetycznych

Oczekujemy:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów.
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • praca zdalna w dowolnym wymiarze czasu
  • przeszkolenie z zakresu produktów
  • wynagrodzenie prowizyjne – 2,5 tysiące złotych netto od jednego klienta