BRANŻE
ID:256478

Studencie! Płacimy za Twój czas i zaangażowanie!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. opolskie, Opole

Data publikacji: 2021-04-25

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

Poszukujesz pracy po zajęciach na uczelni?Nie masz doświadczenia?Masz za to trochę wolnego czasu i chcesz go dobrze wykorzystać?Za twój czas i zaangażowanie dobrze Ci zapłacimy!Skorzystaj z naszej oferty i zostań Konsultantem Sieci Orange Polska!

Studencie! Płacimy za Twój czas i zaangażowanie! Miejsce pracy: Opole

Twoje zadania:

-Telefoniczna obsługa klientów;

-Sprzedaż i doradztwo.

Wymagamy od Ciebie jedynie:- Twojego zaangażowania;- komunikatywności;- dobrej dykcji;- dyspozycyjności: 20 h od poniedziałku do piątku i w 2 soboty w miesiącu;- optymizmu i uśmiechu na twarzy :)

Zaoferujemy Ci:- pakiet wdrożeniowy, dzięki któremu przełamiesz się i nauczysz, jak z łatwością rozmawiać z klientami;- miłą atmosferę pracy w młodym zespole;- wygodne miejsce w biurze w centrum miasta (ul. Niedziałkowskiego 8-12- blisko dworców PKP, PKS i uczelni);- elastyczny grafik - możesz pogodzić pracę i naukę;- gwarantowane 18,30 zł brutto- premia;- wypłata dwa razy w miesiącu;