BRANŻE
ID:244215

TESTER APLIKACJI

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Do naszego Zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Przeprowadzanie testów manualnych aplikacji natywnych, webowych oraz mobilnych,
  • Przygotowanie przypadków testowych na podstawie elementów specyfikacji systemu,
  • Reprodukcja błędów produkcyjnych na środowiskach testowych,
  • Bliska współpraca z deweloperami, analitykami IT i  w celu efektywnego prowadzenia testów oraz uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość tworzenia i implementacji procesów biznesowych,
  • Wsparcie ze strony doświadczonych kolegów i koleżanek,
  • Benefity: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team buildingi i wiele innych :),
  • Swobodny dress code,
  • Możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku,
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii.
Dołącz do nas, jeśli posiadasz:
  • nastawienie na rozwój oraz poszerzanie wiedzy związanej z testowaniem,
  • minimum dobrej znajomości języka angielskiego (B2),
  • umiejętności pracy w zespole.
Mile widziane:
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych oraz pozafunkcjonalnych,
  • wykształcenie informatyczne lub techniczne.