zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

CCIG Opole rekrutuje

poniedziałek, 23-03-2015 (00:00:00) | komentarze (2)


Od 16 marca CCIG Opole realizuje połączenia w nowym oddziale przy ul. Niedziałkowskiego 8-12. Jest to nie tylko lepsza infrastrukturalnie lokalizacja, ale także strategiczna komunikacyjnie. Tym samym firma zatrudni nowych pracowników.

CCIG Opole to jeden z 9 oddziałów największego call center w Europie Środkowo-Wschodniej. Do lokalizacji w samym sercu miasta przeniósł się z ul. Eichendorffa, w której działał przez ostatnie 7 lat.

Zmiana lokalizacji to przede wszystkim udogodnienie dla obecnych i przyszłych Współpracowników firmy. - Jesteśmy teraz w pobliżu opolskich uczelni wyższych i dworca PKP, co znacząco ułatwi naszym konsultantom - studentom dotarcie do oddziału - mówi Jakub Joniec, Business Unit Manager CCIG Opole.

Otwarcie oddziału jest także zaproszeniem nowych osób do współpracy. W związku z uruchomieniem nowych projektów biznesowych, CCIG Opole powiększa swój zespół i prowadzi rekrutację na stanowisko Telefonicznych Doradców Klienta. Jest to oferta skierowana zwłaszcza do studentów i osób uczących się. To one przede wykorzystują oferowane przez firmę elastyczne podejście do grafiku, dzięki czemu mogą z powodzeniem łączyć zdobywanie doświadczenia zawodowego z nauką. Atrakcyjna jest też dla nich opcja wypłaty co piątek i rozbudowany system benefisów, które obejmują m.in. bezpłatną opiekę medyczną LUX MED, kartę sportową oraz dostawę świeżych owoców dwa razy w tygodniu.

Zainteresowani współpracą mogą składać aplikacje na www.ccig.pl/praca.

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
  • 2/10 [0]

    cyrk na kółkach

    Mati32, 2023-10-19, 17:06:38
  • Nie polecam [0]

    Nie polecam. Pracowałam w tej firmie jakiś czas i uznałam że szkoda swojego zdrowia psychicznego. Mobbing, wciskanie kitów klientom, wliczanie im rzeczy, których nie chcą tylko po to żeby zrobić wynik, jest tam na porządku dziennym. Za tą samą bądź lepszą stawkę znajdziecie wiele lepszych ofert w Opolu.

    Magda, 2023-05-23, 17:53:02

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama