Koncert
The Greatest Love of All - A Tribute to Whitney Houston

The Greatest Love of All - A Tribute to Whitney Houston

  • 2023-04-21, , godzina 19:00
  • 100 zł (The Greatest Love of All - A Tribute to Whitney Houston)
  • Hala Okrąglak, Opole

Bilety

Opis

UWAGA  Z powodu przeznaczenia sali w Warszawie na potrzeby uchodźców, nastąpiła konieczność przeniesienia dat koncertów Tribute to Whitney Houston. Niestety w terminach nowej trasy koncertowej nie zmieszczą się Szczecin i Bydgoszcz. Należność za bilety zostanie automatycznie zwrócona.

 

ZMIANA DAT Z powodu przeznaczenia sali w Warszawie na potrzeby uchodźców, a więc utraty jednej sali przy obowiązku organizacji minimum 6 koncertów, nastąpiła konieczność przeniesienia dat koncertów Tribute to Whitney

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Greatest Love of All - A Tribute to Whitney Houston"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Opole, koncerty Opole na dziś, koncerty Opole jutro, koncerty Opole w tym tygodniu, koncerty Opole na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mrozu miał wypadek na scenie. Musiał odwołać koncert
Mrozu miał wypadek na scenie. Musiał odwołać koncert

Co stało się popularnemu wokaliście?

The Legend of Rock Symphonic zapraszają na 2 koncerty

Wiemy w których miastach zapanowano widowisko.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!